Iwona Blecharczyk

Moje życie kręci się wokół transportu. Przemierzam świat samochodami ciężarowymi, dostarczając niesamowite ładunki i podziwiając piękne miejsca z kabiny samochodu.

Wykorzystując internet, pokazuję wspaniałe, jak i trudne chwile, których doświadcza kierowca w transporcie międzynarodowym na różnych kontynentach.

W branży transportowej działam już od ponad 10 lat, w tym 6 lat w transporcie specjalistycznym. W 2017 r. wyjechałam do Kanady, gdzie pracowałam jako kierowca miastowy. Ciężarówką przemierzałam legendarne drogi Kanady i USA będąc pierwszą Polką na Lodowych Szlakach. Jako jedna z niewielu prowadziłam zestawy offroadowe typu b-train na polach naftowych o dopuszczalnej masie do 63 ton. Jestem aktywnie działającą Ambasadorką Fundacji Truckers Life. W 2021 roku stworzyłam swoją wymarzoną firmę transportową Imagination Transport. Obecnie jestem kierowcą zawodowym oraz przewoźnikiem.

W 2019 roku zostałam laureatką prestiżowego wyróżnienia firmy Matel – Barbie Shero.

Nasz zespół

Iwona Blecharczyk

SZEFOWA

Jestem zafascynowana światem transportu i logistyki. Podejmuje się wyzwań dostarczenia różnych ładunków na całym świecie. Buduje społeczność kierowców i staram się tworzyć świat lepszym.

Agnieszka Blecharczyk

MANAGER

Agnieszka to moja siostra oraz menadżerka. Wspiera mnie w codziennej pracy i sprawuje opiekę nad sklepem internetowym supertrucker.com.pl.

Artur Mulak

FOTOGRAF

Z Arturem poznaliśmy się podczas realizacji sesji zdjęciowej do Magazynu Motór i od tego czasu współpracujemy. Artur na co dzień zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną, sensualną i wizerunkową.

Realizowane projekty

Książka Trucking Girl​

Czy wiesz, że w szkole chciałam zostać weterynarzem, a po studiach pracowałam jako nauczycielka? Obecnie zwiedzam świat w kabinie samochodu ciężarowego! Więcej o mnie dowiesz się z książki, którą możesz kupić z moim autografem.

Program Przygody Truckerki

W serii odcinków zrealizowanych z Discovery pokazuje życie podczas transportu niesamowitych ładunków. Oglądając odcinki, dowiesz się, jak mijają mi dni na międzynarodowych szlakach, z jakimi wyzwaniami muszę się mierzyć, a także poznasz ciekawe zakątki Europy.

przygody-truckerki-discovery
I’m a truck driver! Why? – Cause I love freedom, the beautiful sound of the engine, smell of the south, shooting stars and sun rises…
I’m a truck driver! Why? – Cause I love freedom, the beautiful sound of the engine, smell of the south, shooting stars and sun rises…

1 000 000+
przejechanych
kilometrów

Ice Road
Trucker

Kierowca
gabarytów

Społeczność
truckerów

Reprezentujesz media?

Pobierz paczkę z materiałami zawierającą pliki pdf i word z pełnym bio oraz zdjęciami Iwony.